09.01.2018

Rollup Banner

Rollup banner modelleri, katlanabilir banner alanlarına sahip olmanızı sağlar. Bu türden bir tanıtım, reklam alanı son derece kolay taşınabilir bir yapıdadır. Üstelik fiyat olarak da diğer banner alanlarına kıyasla daha makul bir seviyede olması ile de ön plana çıkmaktadır.

Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanıma uygun tanıtım banner sayesinde firma yada etkinlikte hedef kitleye etkili bir sunum yapabilir, belirli bir ürün yada hizmet için hedef müşteri odaklı çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Reklam, tanıtım için de ideal bir kullanıma sahip olan banner, yerinden oynatılabilir ve kolayca taşınabilir bir yapıdadır. Boylamasına uzun bir banner yapısı sayesinde pek çok türden görseller başarılı bir şekilde yansıtmanız mümkündür.

Sizlere olabilecek en uygun fiyatları sunarken aynı zamanda malzeme kalitesinden de ödün vermiyoruz ve alüminyum çerçevesi ile ekosallı oldukça şık bir duruşa sahip banner modellerini satışa sunuyoruz. Siz de tanıtım, fuar ve çeşitli etkinlik çalışmaları için rollup banner satın alarak, çalışmalarınızı daha güçlü bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Devamini Oku
09.01.2018

Promosyon Masaları

Promosyon masaları etkili bir ürün yada hizmet tanıtımı için son derece kullanışlı masalardır. Kurumsal müşterilerimizin tanıtım çalışmalarında oldukça sık tercih ettiği promosyon masaları aynı zamanda her türlü fuar ve çeşitli etkinlik alanlarında da son derece kullanışlı bir masa olma özelliğindedir. Hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun malzeme ve yapısal özelliklere sahiptir.

Katlanabilir promosyon masaları dilediğiniz an katlayabilir ve başka bir konumda kullanmak üzere taşıyabilirsiniz. Oldukça hafif yapısı sayesinde, katlandığında size zorluk çıkarmadan etkinlik alanına kadar taşıyabilmeniz mümkündür.

Ürün yada hizmetlerinizi en etkili bir şekilde hedef kitleye ulaştırmak için tercih edebileceğiniz promosyon masaları aynı zamanda kullanışlı bir iç hazneye sahiptir. Bu iç haznede geniş yüzeye sahip raflar bulunur. Böylelikle bu raflar ürün yada hizmet tanıtımına yönelik broşür çalışmaları için gerekli olan ekipmanların yanı sıra diğer önemli ekipman ve eşyaları da saklayabilmenize olanak sunar.

Devamini Oku
09.01.2018

Eko Bannerler

Eko bannerler reklam, tanıtım ve diğer kurumsal çalışmalar için de kullanımı son derece kolay tanıtım profilleridir. Her boyuttaki poster ve çeşitli afiş çalışmalarını başarılı bir şekilde sunmak, sergilemek için tercih edebileceğiniz şık ve kullanışlı poster tutucu olma özelliğindedir.

Reklam ve tanıtım çalışmalarınızı şık bir şekilde yansıtmak için tercih edebileceğiniz eko banner modelleri hem iç hem de dış alanlarda kullanıma uygun yapı ve malzemededir. Tüm bu özellikleri ile eko bannerler aynı zamanda “mobil banner” olarak da düşünebilir. Nitekim taşınması oldukça kolaydır. Ayrıca montaj aşamasında bu bannerler oldukça kolay monte edilebilen parçalara sahiptir. Bu nedenle pratik bir reklam yada sunum alanı oluşturmak isteyen müşterilerimiz tarafından da oldukça sık tercih edilmektedir.

Sahip olduğu malzeme yapısı ile dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Daha çok dış mekanlarda kullanım için geliştirilmiş olan eko banner reklam panoları aynı zamanda iç mekanlarda da kullanılabilmektedir. Bu banner alanına dilediğiniz gibi farklı boyutlarda afiş yerleştirebilirsiniz. Güçlü mekanizması sayesinde afiş panosu olarak da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu banner sistemi ile hedef kitleye en iyi bir şekilde; reklam, ürün, tanıtım kampanya vurgusunu yapabilirsiniz. Dilerseniz fuar yada farklı türden bir etkinlik alanında da kullanabilirsiniz. Nitekim eko bannerler çok amaçlı kullanıma uygun bir yapısı olması sayesinde de sıkça tercih edilmektedirler.

Devamini Oku
09.01.2018

Aluminyum Poster Tutucular

Her türlü poster, afiş v.b türden görsel çalışmarın şık ve kolay bir şekilde duvara sabitlenebilmesini sağlayan aparatlar “poster tutucu” olarak adlandırılmaktadır. Görsel tanıtım, duyuru gibi çalışmaların yürütüldüğü iç yada dış mekanlarda oldukça fazla ihtiyaç duyulan aparatlardır. Kullanımı son derece basit olup, posterin boyutlarına uygun ebatlarda tercih edilebilmektedir. Bu sayede poster yada çeşitli afiş çalışmaları, sıkıştırılmak suretiyle profiller vasıtasıyla duvara sabilenmiş olur. Böylelikle poster tutucu da görevini yerine getirir.Günümüzde firmaların ürünlerini en etkili bir şekilde hedef kitleye ulaştırabilmesinde görsel tanıtım çalışmalarının ne kadar önemli olduğunu dikkate aldığımızda, poster tutucuların görevini de daha iyi anlamaktayız. Farklı malzemelerden imal edilmiş poster tutucuları vardır ve bu modeller arasında aluminyum poster tutucular en çok tercih edilenidir.

Devamini Oku
media
31.03.2017

Kilitlenebilir Menüboard Ürün Bilgileri

Kilitlenebilir Menüboard

Devamini Oku
media
31.03.2017

Eco Spring Bilgilendirme Panosu Ürün Bilgileri

Eco Spring Bilgilendirme Panosu

Devamini Oku
media
31.03.2017

Ok Bilgilendirme Panosu Ürün bilgileri

Ok Bilgilendirme Panosu

Devamini Oku
media
31.03.2017

Tek Ayaklı Bilgilendirme Panosu Ürün Bilgileri

Tek Ayaklı Bilgilendirme Panosu

Devamini Oku
media
20.03.2017

Alüminyum Afiş Çerçevesi Ürün Bilgileri

Alüminyum Afiş Çerçevesi

Devamini Oku
media
20.03.2017

Mini A Pano Ürün Bilgileri

Mini A Pano

Devamini Oku
Kredi Kartına 2-9 Taksit İmkanı