Hakkımızda


Display Sepeti sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile görsel çalışmaların farklı iç ve dış mekanlarda etkili bir şekilde sunumunu sağlamaktadır. 

Özellikle işletmelerin;
Marka çalışmaları açısından görsel iletişime ne kadar önem verdiğini biliyoruz. Bu anlamda ihtiyaç duyulan zengin ürün seçeneği ve makul fiyatlar ile ihtiyaç duyulan ürün seçeneklerine ulaşılmasını sağlıyoruz. 

Display Sepeti geliştirdiği hizmet ağı ile yurt dışına da ürün satışını gerçekleştirmektedir.
Satış ve desteğini sağladığımız başlıca ürün gruplarımız; 

Örümcek standları, promosyon masaları, broşürlükler, broşür standları, reklam panoları, kaldırım panoları, çerçeveler, poster tutucuları, menü ve bilgilendirme panoları, ayaklı poster panoları, masaüstü föylük, ışıklı ürünler olarak sıralandırabiliriz. 

Display Sepeti, tüm bu ürünlerin pek farklı işletme modelleri için kaliteli ve işlevsel olarak kullanımına odaklanan bir pazarlama anlayışına sahiptir. Bu anlamda işletmelerin temel ihtiyaç ve taleplerini gözetir, en uygun maliyetli ve kaliteli malzeme ürün seçeneklerini satışa sunar.

Güvenilir alışveriş ilkelerine bağlı kalarak, ürün taleplerinizi olabilecek en kısa sürede karşılamaktayız. Firmamız alanında en güvenilir firmalardan birisi olarak, sizlerin de desteği ile hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.
Kredi Kartına 2-9 Taksit İmkanı